Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych w Rosku

na rok szkolny 2020/2021

Rocznik 2014

  1. Bendkowski Maksymilian
  2. Białoskórska Aleksandra Małgorzata
  3. Bułygo Martyna
  4. Helwich Paulina Dorota
  5. Jagła Mikołaj
  6. Jeżewska Aleksandra
  7. Kemnic Kornelia
  8. Kinowski Jakub
  9. Kupczyk Franciszek
  10. Machaj Maria Wanda
  11. Maksymowski Jan
  12. Matusz Maria Marta
  13. Milanowicz Maja
  14. Miśkowski Ksawery
  15. Nerczyński Dawid
  16. Smoczyk Filip
  17. Stadnik Jakub
  18. Stróżyński Łukasz Michał
  19. Tuta Franciszek

 

Rocznik 2015

  1. Balcerzak Helena
  2. Baron Krzysztof
  3. Białoskórska Karolina Dobrosława
  4. Bzdręga Piotr
  5. Burzyńska Maria Ewa
  6. Dymek Marika
  7. Godawa Sara
  8. Helwich Marcin Nikodem
  9. Jur Wiktoria Monika
  10. Kita Amelia
  11. Koprucka Kinga
  12. Krych Michalina
  13. Krych Wiktor
  14. Nowak Fabian
  15. Plich Maksymilian
  16. Przybylski Alan
  17. Smolińska Berenika

 

Rocznik 2016

  1. Bilski Maksymilian
  2. Bukowski Bartosz
  3. Bzdręga Anna
  4. Chudzicki Dawid
  5. Helak Dorota
  6. Helak Filip
  7. Kłygo Alicja
  8. Kowal Eliza Emilia
  9. Kubiś Nadia
  10. Kurowska Michalina Anna
  11. Liberska Iga
  12. Maksymowska Julia
  13. Malinowski Nikodem
  14. Mądrzyk Lena
  15. Nawrot Cezary
  16. Nawrot Lena
  17. Nawrot Marta Grażyna
  18. Nawrot Nikola Joanna
  19. Piotrowicz Michalina
  20. Waśko Wiktor
  21. Wołyniec Adam

 

Rocznik 2017r.

  1. Chudziński Wojciech
  2. Dębowska Maria
  3. Dratwia Maria
  4. Jur Jessika Julia
  5. Ławniczak Zuzanna
  6. Łuś Nadia Małgorzata
  7. Miśkowska Kaja
  8. Piekarski Antoni
  9. Stochaj Aleksandra
  10. Surma Jeremiasz
  11. Włodarczyk Zofia

Razem: 68 dzieci

 

Lista dzieci przyjętych do zamiejscowego oddziału przedszkolnego we Wrzeszczynie

na rok szkolny 2020/2021

  1. Frukowski Tobiasz
  2. Garstka Lilia
  3. Jerzy Szymon
  4. Koza Maja
  5. Kratz Wiktor
  6. Czekała Kamil
  7. Koza Oliwier
  8. Lemańska Joanna
  9. Machowina Malwina
  10. Mądrzyk Wojciech
  11. Myszkowski Dawid
  12. Stołowski Franciszek
  13. Jerzy Tomasz
  14. Wielgosz Wojciech
  15. Francuzik Konrad
  16. Góźdź Weronika
  17. Kołodziej Alicja
  18. Myszkowska Weronika
  19. Niezborała Igor
  20. Sauermann Marcel